Меню

Всесвітня література українською мовою

Тематичне меню

Допомога проекту

Корисні посилання:

Не обов'язково література

Дещо корисне


Вітаємо на теренах бібліотеки

Бібліотеки вперше з'явилися на древньому Сході. Звичайно першою бібліотекою називають збори глиняних табличок, приблизно 2500 рік до н.е., знайдене в храмі вавилонського міста Ниппур. В одній із гробниць біля єгипетських Фив був виявлений ящик з папірусами часу ІІ перехідного періоду (XVІІІ - XVІІ вв. до н.е. ). В епоху Нового царства Рамзесом ІІ було зібрано близько 20 000 папірусів. Найвідоміша древневосточная бібліотека - збори клинописних табличок з палацу ассірійського царя VІІ століття до н.е.. Ашшурбанипала в Ниневии. Основна частина табличок містить юридичну інформацію. У древній Греції перша публічна бібліотека була заснована в Гераклее тираном Клеархом (ІV століття до н.е. ).

Библиотека - установа, що збирає й зберігає добутки печатки й писемності для суспільного користування, а також здійснює довідково-бібліографічну роботу. У цей час усе більше поширюються й входять до фонду бібліотеки мікрофільми, аудіо- і відеокасети, діапозитиви, оптичні носії (CD-ROM).

Тож, запрошуємо до перегляду сторінок Вашої електронної бібліотеки!

Розділи бібліотеки по тематиках

Решта лінків

Республіка ШКИД

"КОМАР"      А десь збоку приліпилася третя: Друкарня видавництва "КОМАР"
      Відразу на мотузці був урочисто вивішений перший номер сатиричного й гумористичного журналу "Комар", форматом у тетрадочный аркуш і розміром в вісім сторінок.
      - Це що ж таке? - запитували хлопці, із цікавістю розглядаючи й обмацуючи роботу Янкеля. Той посміхався й поблажливо пояснював:
      - А це новий журнал "Комар". Щотижневий. Виходить, як "Вогник" або "Червона панорама", раз у тиждень і навіть частіше.
      - А чому він такий тоненький? - пробасив Купець, із презирством мацаючи чотири аркуші журналу.
      - Тоненький? Тому й тоненький, що не товстий, - оголосив свою першу гостроту редактор гумористичного журналу.
      Читали "Комара" всім класом - сподобався. Тільки Япончик навіть поглядом не вдостоїв новий журнал, він сидів, уткнувшись у парту, і, чмихаючи носом, щось швидко писав. Японець вирішив будь-що-будь здійснити свою ідею про товстий щомісячник і на інший день після виходу "Комара" дав про собі знати. Усюди на стінах - у залах, у класах і навіть у вбиральнях - з'явилися невміло, від руки написані оголошення:
[далі]
Початок
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48]

Так кажуть...

У бажань немає вихідних.
Роберт Бертон

Література, книжки, журнали

Реклама

Спонсорство

Довідка