Меню

Всесвітня література українською мовою

Тематичне меню

Допомога проекту

Корисні посилання:

Не обов'язково література

Дещо корисне


Вітаємо на теренах бібліотеки

Бібліотеки вперше з'явилися на древньому Сході. Звичайно першою бібліотекою називають збори глиняних табличок, приблизно 2500 рік до н.е., знайдене в храмі вавилонського міста Ниппур. В одній із гробниць біля єгипетських Фив був виявлений ящик з папірусами часу ІІ перехідного періоду (XVІІІ - XVІІ вв. до н.е. ). В епоху Нового царства Рамзесом ІІ було зібрано близько 20 000 папірусів. Найвідоміша древневосточная бібліотека - збори клинописних табличок з палацу ассірійського царя VІІ століття до н.е.. Ашшурбанипала в Ниневии. Основна частина табличок містить юридичну інформацію. У древній Греції перша публічна бібліотека була заснована в Гераклее тираном Клеархом (ІV століття до н.е. ).

Библиотека - установа, що збирає й зберігає добутки печатки й писемності для суспільного користування, а також здійснює довідково-бібліографічну роботу. У цей час усе більше поширюються й входять до фонду бібліотеки мікрофільми, аудіо- і відеокасети, діапозитиви, оптичні носії (CD-ROM).

Тож, запрошуємо до перегляду сторінок Вашої електронної бібліотеки!

Розділи бібліотеки по тематиках

Решта лінків

Республіка ШКИД

СЬОГОДНІ


      в 8 годин веч. у Шкидкино йде нова фільму -
      тільки для дорослих
      ПУПКИН ДОН-ЖУАН

      У перший раз за довгий час Білий зал був переповнений. Явно непристойну стрічку шкидцы дивилися смакуючи й гогочучи.
      Наступного дня після постановки " Дон-Жуана" у газеті "Юнком" з'явилася стаття:
      ПРО ОДИН КІНОФІЛЬМ
      Два товариші, що були ніколи членами Юнкома й навіть його Центрального комітету й виключені за непокору дисципліні, у цей час займаються справами, невартими навіть їх. Вони влаштували іграшковий кінематограф, у якому показують потворні картини, і притім за плату. Не бачимо потреби говорити про розкладницьку дію цього "Шкидкино" на вихованців молодших відділень, а просто заявляємо: адміністрація, прикрий крамничку.
      Викниксор прочитав статтю, призвав до себе "кінематографістів" і заявив:
      - Якщо ще раз повториться така штука, будете обоє переведені в лавру. А поки одержите по п'ятому розряді на брата й - ліворуч навкруги!..
[далі]
Початок
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48]

Так кажуть...

Навіщо йти в гору, якщо майбутнє не за горами?
Борис Крутієр

Література, книжки, журнали

Реклама

Спонсорство

Довідка