Меню

Всесвітня література українською мовою

Тематичне меню

Допомога проекту

Корисні посилання:
ремонтируем автоматические коробки мерседес

Не обов'язково література

Дещо корисне


Вітаємо на теренах бібліотеки

Бібліотеки вперше з'явилися на древньому Сході. Звичайно першою бібліотекою називають збори глиняних табличок, приблизно 2500 рік до н.е., знайдене в храмі вавилонського міста Ниппур. В одній із гробниць біля єгипетських Фив був виявлений ящик з папірусами часу ІІ перехідного періоду (XVІІІ - XVІІ вв. до н.е. ). В епоху Нового царства Рамзесом ІІ було зібрано близько 20 000 папірусів. Найвідоміша древневосточная бібліотека - збори клинописних табличок з палацу ассірійського царя VІІ століття до н.е.. Ашшурбанипала в Ниневии. Основна частина табличок містить юридичну інформацію. У древній Греції перша публічна бібліотека була заснована в Гераклее тираном Клеархом (ІV століття до н.е. ).

Библиотека - установа, що збирає й зберігає добутки печатки й писемності для суспільного користування, а також здійснює довідково-бібліографічну роботу. У цей час усе більше поширюються й входять до фонду бібліотеки мікрофільми, аудіо- і відеокасети, діапозитиви, оптичні носії (CD-ROM).

Тож, запрошуємо до перегляду сторінок Вашої електронної бібліотеки!

Розділи бібліотеки по тематиках

Решта лінків

Республіка ШКИД

СЬОГОДНІ


      в 8 годин веч. у Шкидкино йде нова фільму -
      тільки для дорослих
      ПУПКИН ДОН-ЖУАН

      У перший раз за довгий час Білий зал був переповнений. Явно непристойну стрічку шкидцы дивилися смакуючи й гогочучи.
      Наступного дня після постановки " Дон-Жуана" у газеті "Юнком" з'явилася стаття:
      ПРО ОДИН КІНОФІЛЬМ
      Два товариші, що були ніколи членами Юнкома й навіть його Центрального комітету й виключені за непокору дисципліні, у цей час займаються справами, невартими навіть їх. Вони влаштували іграшковий кінематограф, у якому показують потворні картини, і притім за плату. Не бачимо потреби говорити про розкладницьку дію цього "Шкидкино" на вихованців молодших відділень, а просто заявляємо: адміністрація, прикрий крамничку.
      Викниксор прочитав статтю, призвав до себе "кінематографістів" і заявив:
      - Якщо ще раз повториться така штука, будете обоє переведені в лавру. А поки одержите по п'ятому розряді на брата й - ліворуч навкруги!..
[далі]
Початок
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48]

Так кажуть...

Бажання жінки - закон, поки бажання чоловіка - жінка.
NN

Література, книжки, журнали

Реклама

Спонсорство

Довідка