Меню

Всесвітня література українською мовою

Тематичне меню

Допомога проекту

Корисні посилання:

Не обов'язково література

Дещо корисне


Вітаємо на теренах бібліотеки

Бібліотеки вперше з'явилися на древньому Сході. Звичайно першою бібліотекою називають збори глиняних табличок, приблизно 2500 рік до н.е., знайдене в храмі вавилонського міста Ниппур. В одній із гробниць біля єгипетських Фив був виявлений ящик з папірусами часу ІІ перехідного періоду (XVІІІ - XVІІ вв. до н.е. ). В епоху Нового царства Рамзесом ІІ було зібрано близько 20 000 папірусів. Найвідоміша древневосточная бібліотека - збори клинописних табличок з палацу ассірійського царя VІІ століття до н.е.. Ашшурбанипала в Ниневии. Основна частина табличок містить юридичну інформацію. У древній Греції перша публічна бібліотека була заснована в Гераклее тираном Клеархом (ІV століття до н.е. ).

Библиотека - установа, що збирає й зберігає добутки печатки й писемності для суспільного користування, а також здійснює довідково-бібліографічну роботу. У цей час усе більше поширюються й входять до фонду бібліотеки мікрофільми, аудіо- і відеокасети, діапозитиви, оптичні носії (CD-ROM).

Тож, запрошуємо до перегляду сторінок Вашої електронної бібліотеки!

Розділи бібліотеки по тематиках

Решта лінків

Республіка ШКИД

ТРІПОТІТЬ, ХАЛДЕЇ!


      МИ НЕ ДОПУСТИМО ВИГНАННЯ КРАЩОГО ПЕДАГОГА.
      МИ ПРОТЕСТУЄМО!!!

      Вихователі не встигали зривати подметные листки.
      Повстання розпалювалося досвідченими й звичними до бузи руками. Уже в деяких класах відкрито засовували двері партами й лавами, не даючи входити на урок педагогам. Будувалися барикади.
      Серед вихователів з'явилося шумування.
      Відпала група що злякалися, які почали говорити про залишенні Впав Ваныча. Але Викниксор устав дибки й, щоб приборкати повстання, вирішив скоріше забрати педагога. Його звільнили наприкінці тижня, але надії, що разом з його відходом затихне буза, не виправдалися,
      Упав Ваныч зробив спритний маневр. Коли йому оголосили про звільнення, він прийшов у четверте відділення й смутно повідав про це вихованцям.
      Піднялася неймовірна бура. Хлопці клялися, що відстоять його, і дали урочиста обіцянка закотити таку бузу, який Шкида ще жодного разу не бачила.
      Цей день шкидцы й педагоги запам'ятали надовго. Старшокласники призвали всі відділення до боротьби й дали рішучий бій.
      Штаб обговорив план дій, і відразу після відходу Впав Ваныча на стінах школи замайоріли плакати:
[далі]
Початок
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48]

Так кажуть...

Все своє життя ми тільки й робимо, що позичаємо у майбутнього, щоб заплатити сьогоденню.
Сафір Моріц-Готліб

Література, книжки, журнали

Реклама

Спонсорство

Довідка