Останні роки все частіше громадяни України користуються мікрокредитами. Це відмінний спосіб подолати короткочасні труднощі, досягти фінансової стабільності і при цьому не займатися паперовою тяганиною.

Скільки часу буде потрібно для оформлення кредиту?

Щоб отримати звичайний кредит клієнт, банку виявляється змушений відстояти багатогодинну чергу, зібрати цілий стос різних документів, написати гору заяв і отримати десятки підписів і печаток від різних фахівців. І це навіть якщо не говорити про необхідність знайти поручителя. Гроші на руках в кращому випадку виявляться через кілька тижнів.

При зверненні в МФО вам буде потрібно тільки паспорт. Щоб отримати кредит на карту за 1 годину, вам потрібно заповнити анкетут через працівника або автоматичного бота мікрокредітной організації. Чим більше даних ви зможете вказати — дані паспорта, ІПН, контакти — тим вище ймовірність, що заявка буде прийнята і схвалена в найкоротші терміни.

Яка карта підійде?

Ви можете отримати гроші на абсолютно будь-яку дебетову або кредитну карту українського банку. Головна умова — прив’язка і верифікація вашої карти. Переконайтеся, що по карті можливі і дозволені операції через інтернет. Зверніть увагу, що при верифікації банк може утримати від 1 до 5 гривень — це нормальна практика, спрямована на захист користувача від шахрайства.

Заздалегідь зверніть увагу на відсоток по кредиту — мікрокредітной сервіс на перший займ дає вкрай низький відсоток — можна отримати ставку 0%, що в звичайному банку просто неможливо. На другий займ ставка досягає до 0,49%, що також істотно нижче. А можливість отримати кредит на карту за 1 годину — приємний бонус, що дозволяє швидко і легко направити гроші на те, що потрібно в даний момент.

Де отримати кредит?

Вам не обов’язково йти у відділення банку — досить залишити заявку на сайте.Кредіт на карту за 1 годину — підійде вам, наприклад, в тому випадку, якщо роботодавець знову затримує зарплату, а продукти на щось купувати треба. Або, якщо для довгоочікуваного придбання не вистачає невеликої суми. Не забувайте вчасно погашати свій кредит — це допоможе в майбутньому зменшити термін очікування схвалення вашої заявки.