Де оформити кредит під 0%?

Невеликий кредит на невідкладні потреби — це справжня палочка-виручалочка для багатьох громадян України. Зробити строкову покупку, вирішити грошову проблему через мікропозик — вже класичне рішення. Ніяких бюрократичних перешкод і труднощів не очікується, адже цей формат передбачає максимальну зручність для позичальника.

Велика кількість кредитних фірм пропонують свої послуги в різних містах країни. Є можливість вибрати найбільш комфортний варіант для позики в МФО цікавими умовами. Серед рекламних пропозицій зустрічаються акції з кредитами під 0%. Цей варіант, безумовно, здатний зацікавити ощадливих громадян. У чому особливість такого кредиту? Чи можна його оформити онлайн?

Наскільки реально взяти кредит під 0%?

З кожним роком зростає гнучкість банківської системи по відношенню до клієнта. Тому кредит під 0% можна запросити не тільки в МФО, але і в класичному банку. Але є приховані підступи. У банку за цією доступністю і простотою часто ховається частина умов, які стануть причиною витрат і переплат. Наприклад, приховані страховки, штрафи і пені, комісії за оформлення заявки.

Але найголовніше — банки видають такий кредит далеко не всім. Потрібно бездоганна кредитна історія, заставу у вигляді майна — рухомого або нерухомого, офіційне працевлаштування. Якщо умова видачі коштів — високий і стабільний дохід громадянина, довідка про зарплату, багато клієнтів відразу позбавляються можливості отримати вигідний кредит без відсотків.

Набагато легше взяти мікрокредит у МФО і не турбуватися про документах. В даному випадку відсоток буде зовсім невеликим — на рівні 0,01-0,02%. А часто і зовсім видаються кошти під 0%. Часто ці пропозиції бувають в рамках якихось акцій для нових клієнтів. Розміри позики обмежені — приблизно до 2-3 тисяч гривень.

Чи можна знайти більш щедрі пропозиції? Так, наприклад, в компанії Dinero є великий вибір кредитних ліній з практично нульовими відсотками.

Оформлення вигідного кредиту онлайн

Отже, ви вирішили оформити кредит під 0%? Кожен кредитний консультант напевно порадить клієнту уважно ознайомитися з умовами видачі та особливостями онлайн-сервісу.

Що потрібно для оформлення:

  • підбір комфортної суми через механізм кредитного калькулятора на сторінці компанії-МФО;
  • заповнена анкета клієнта з персональними даними (паспорт, ІПН, контакти, відомості про роботу);
  • прив’язка даних пластикової карти для перекладу позики;
  • схвалене рішення про видачу кредиту;
  • отримання коштів на рахунок карти.

Фахівці рекомендують максимально докладно заповнювати відомості в анкеті. Це істотно підвищує шанси на схвалення заявки. А якщо будуть вписані контактні дані поручителів, то удача точно буде на стороні клієнта. Важливо узгодити з поручителями дзвінок, який може надійти до них з кредитної організації.

Переклад позики на карту здійснюється протягом -1-2 хвилин. Карта може бути як дебетовою, так і кредитної з будь-якого українського банку. Важливо уточнити, чи можливі онлайн-операції з цією картою.

Також на рахунку повинно бути хоча б кілька гривень, щоб карта була активована. У процесі верифікації перекладу можуть бути зняті кілька гривень в якості підтвердження (зазвичай витрати не перевищують 5 гривень). Цей захід захищає операцію від незаконних втручань хакерів і крадіжки.

Найкраще до укладення договору і отримання онлайн-позики задати всі наявні питання менеджеру. І уважно вивчити умови видачі кредиту.

Рекомендації по вибору кредитної організації

Хто заслуговує на довіру на українському фінансовому ринку? Практика показала, що найнижчі відсотки пропонує відома фірма Dinero. Ця МФО надає свої послуги в режимі онлайн і досить лояльно надає позики.

Розглянемо пропозиції від Дінер в Києві і Україні:

  • первинний займ обмежений сумою до 10 тисяч гривень під 0% річних без прихованих комісій та платежів;
  • вторинний і подальші позики видаються на суму до 15 тисяч гривень і під 0,49% щодня, що в кілька разів менше середньої ставки по ринку. Якщо оплачувати позику вчасно, то можна отримати нові кредити на оптимальних умовах;
  • кредит видається за найпростішою схемою, з мінімумом документів, достатньо надати паспорт та номер ІПН.

Висновки

Доступні позики в Україні є для всіх бажаючих. Але варто врахувати важливі особливості онлайн кредиту під 0%:

Варто пам’ятати про те, що вигідні акції під 0% працюють тільки в рамках первинного терміну кредитування. Позики потрібно виплачувати своєчасно, інакше кредитор нарахує договірні пені і штрафи.

Можна пролонгувати кредит, але в цьому випадку почнуться нарахування в рамках традиційної процентної ставки.

Кожен позичальник повинен пам’ятати, що не варто брати кредит на дуже велику суму, яку буде складно повернути. Якщо прийдешньої зарплати не вистачає, як і заощаджень, краще не ризикувати. Адже реальні відсотки і штрафи в МФО досить великі, є ризик переплати.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *