Де оформити кредит на карту за 5 хвилин?

Всім, хто стикався з оформленням кредиту в банківських установах, знайома тривала процедура отримання довідок про доходи, візит в банк, довгий розгляд заявки без будь-яких гарантій.

Але ж гроші можуть знадобитися в будь-який момент, з різних причин — чи то необхідність покупки ліки, вигідну пропозицію на розпродажі, вичерпання коштів в поїздці, і ще безліч приводів. Тому попит на швидкий кредит і породив послугу поза банківського кредитування, через мікрофінансові організації (МФО). Оформити кредит онлайн за 5 хвилин з ними реально, в будь-який час, без збору документів, і не виходячи з дому.

Плюси швидкого кредитування

Головний плюс — зручність кредитуемого особи. Йому не потрібно, в більшості випадків, нічого крім паспорта громадянина України та коду ІПН. Оформити кредит онлайн за 5 хвилин можна в будь-який час, в тому числі і вночі, у свята. Багато МФО працюють цілодобово, і схвалення відбувається максимально швидко.

Також плюсом є те, що кредитна історія практично не враховується. Іноді, якщо в КІ є записи про прострочені платежі, звернення в МФО є єдиним способом отримання кредиту.

Процедура отримання кредиту онлайн за 5 хвилин не вимагає відвідування організації, заявка залишається будь-яким зручним способом, через форму на сайті, дзвінком, навіть СМС-повідомленням. Далі для верифікації особистості з одержувачем кредиту по відеозв’язку зв’яжеться менеджер — і через кілька хвилин кошти будуть перераховані на будь-яку пластикову карту кредитується. Це теж ще один плюс, мета кредиту повідомляти не потрібно, а отримати готівку можна в будь-якому банкоматі. Як і повертати кредит — з карти, або навіть електронними грошима.

У чому полягають мінуси

Мікрокредитування передбачає дещо більший відсоток за користування кредитом. Суми також невеликі — від 3 до 50 тис. Гривень. Причому, отриманий і вчасно виплачений кредит всередині однієї організації підвищує цю планку.

Природно, що одержувач кредиту повинен бути повнолітнім, дієздатним громадянином України, мати вже відкриту картку (на своє ім’я) в одному з банків країни.

Висновки

Легкість і доступність кредиту онлайн за 5 хвилин може привести до переоцінки можливості повернення кредиту. Потрібно максимально відповідально оцінити надходження і витрати свого бюджету, вишукати можливість щомісячного виділення коштів на платежі за графіком.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *